Zespół Muzyczny Sikor`s Brothers

Sikor`s Brother`s

SIKOR`S BROTHERS – formacja muzyczna wokalno instrumentalna założona w 1999r przez braci Wojciecha i Tadeusza Sinkowskich.

Nasz bardzo bogaty repertuar wciąż się powiększa. Sięga on od najstarszych także ludowych przebojów muzyki tanecznej, jazzowej, rozrywkowej po najnowsze polskie i światowe przeboje.

Gramy koncerty plenerowe, kameralne, bale, zabawy, wesela, ogniska, biesiady, studniówki, prymicje, śluby w kościołach i urzędach, pogrzeby i wszelkiego typu uroczystości gdzie muzyka jest niezbędna, konieczna i podkreśla wyjątkowy charakter danej imprezy. Prowadzimy pełną konferansjerkę podczas uroczystości, co sprawia że każdy gość chce nas słuchać, tańczyć i śpiewać.

Posiadamy kwalifikacje muzyczne, sprzęt i instrumenty co stale owocuje powiększającą się rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszając naszą formację macie Państwo gwarancję pełnego sukcesu każdej imprezy.

SIKOR`S BROTHERS zagra dla Ciebie gdzie zechcesz!, kiedy zechcesz!, i za ile zechcesz!!! Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do współpracy.Wojtek

Email Drukuj PDF
Wojtek

SIKOR - tak nazwały mnie siostry, z Tadkiem jesteśmy braćmi stąd nazwa zespołu. Edukację muzyczną rozpocząłem w Ognisku Muzycznym w Gorzowie w klasie akordeonu. Kontynuowałem w Szkole Muzycznej I i II st. w Gorzowie Wlkp. Dodatkowo grałem na fortepianie, puzonie i pobierałem lekcje śpiewu solowego. Zakończyłem na I roku Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydz. wokalno-aktorskim. Osiągnięcia to I miejsce w Akordeonowym Konkursie Regionalnym w Świnoujściu 1991r., udział w licznych koncertach w kraju i za granicą.

Więcej…
 

Michał

Email Drukuj PDF

Michał

Michał "Mivau" Sinkowski jest wręcz wszechstronnie uzdolniony. To osoba bardzo energiczna i wesoła. Dobrze znane są mu takie rzeczy jak gitara akustyczna, elektryczna, puzon tenorowo-basowy, róg myśliwski, fortepian i wszelkie instrumenty perkusyjne. Świetnie śpiewa. Muzyka wypełnia jego znaczną część życia.
Michał nie lubi się nudzić. Od 5 roku życia jeździ rekreacyjnie na crossie. To także świetny certyfikowany nurek OWD - junior. Warto też wspomnieć o tym, że jest on uczniem Muzycznej Szkoły Ogólnokształcącej w Bielsku-Białej im. Tadeusza Kościuszki i kształci się pod opieką profesora Zdzisława Stolarczyka w klasie puzonów.
Michał "Mivau" jest również tancerzem (tańce standardowe i latyno-amerykańskie) oraz laureatem wielu konkursów polskich i międzynarodowych.

 

Tadek

Email Drukuj PDF
Tadek Tadek- mój brat "bliźniak" 11 lat młodszy. Młody zdolny trębacz i skrzypek, a czasem jeśli jest taka potrzeba to także klawiszowiec i organista. Laureat kilku konkursów trębaczy w Poznaniu i Kaliszu.
Więcej…
 

Diana

Email Drukuj PDF

Diana

Diana nasza kochana cudowna solistka. Śpiew jest jej pasją i  wielką radością. Jej repertuar jest bardzo szeroki od przebojów Ireny Santor, Anny Jantar, Eleni i starszych po polski rock, repertuar Kory i najnowsze obecne polskie przeboje a także angielskojęzyczne czy francuskie.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Aktualności

Popularne

Chmurki

zespol zespoly  Impreza zespolem zespolu  Zespół weselna weselne weselny Wesela brothers gorzow muzyczna muzyczne muzyczny muzycznym Muzyczny muzyka oprawa orkiestra play polski Kapela  video wesele  wodzirej sikors brothers gorzów