Michał

Email Drukuj PDF

Michał

Michał "Mivau" Sinkowski jest wręcz wszechstronnie uzdolniony. To osoba bardzo energiczna i wesoła. Dobrze znane są mu takie rzeczy jak gitara akustyczna, elektryczna, puzon tenorowo-basowy, róg myśliwski, fortepian i wszelkie instrumenty perkusyjne. Świetnie śpiewa. Muzyka wypełnia jego znaczną część życia.
Michał nie lubi się nudzić. Od 5 roku życia jeździ rekreacyjnie na crossie. To także świetny certyfikowany nurek OWD - junior. Warto też wspomnieć o tym, że jest on uczniem Muzycznej Szkoły Ogólnokształcącej w Bielsku-Białej im. Tadeusza Kościuszki i kształci się pod opieką profesora Zdzisława Stolarczyka w klasie puzonów.
Michał "Mivau" jest również tancerzem (tańce standardowe i latyno-amerykańskie) oraz laureatem wielu konkursów polskich i międzynarodowych.

 

Aktualności

Popularne

Chmurki

zespol zespoly  Impreza zespolem zespolu  Zespół weselna weselne weselny Wesela brothers gorzow muzyczna muzyczne muzyczny muzycznym Muzyczny muzyka oprawa orkiestra play polski Kapela  video wesele  wodzirej sikors brothers gorzów